Logo Tasarlama Aşamaları

LOGO TASARLAMA AŞAMALARI…

Logo, firmanızı, ürününüzü, sektörünüzü yansıtan ve rakiplerinizden sizi ayıran sembol, yazı fontları ve renklerle akılda kalmanızı, tanınmanızı sağlayan piyasadaki imzanızdır.

İyi bir kimlik çalışmasının öneminin farkında olan firmalar özgün, benzersiz ve sadece kendine ait bir logosu olsun ister. Ars Creative profesyonel grafik tasarım ekibiyle sizi ve ürününüzü yansıtan, kaliteli, özgün, sade, modern ve estetik tasarımları özenle hazırlar. Profesyonel sunumlarla marka sahibinin beğenisine sunar.

Bu süreçte temel amacımız sizin verdiğiniz bilgilerle en güzel tasarımı kısa zamanda ve mükemmel şekilde tasarlayıp, karşılıklı fikir alışverişleri ve araştırmalarla sizin en beğendiğiniz haliyle tamamlamaktır. Talep edilen düzeltmeler, tasarımın uyumuyla karşılıklı ele alınarak marka sahibiyle ortak çalışma sağlanır. Bu şekil de istenen bir tasarımın ortaya çıkması sağlanır.

Logo Tasarım Aşamaları

Görüşme:
Firmanızla yada ürününüzle ilgili bilgiler, proje detayları, sizin tercihleriniz karşılıklı görüşmemizde netleştirilir. Projenin kapsamı ve hedef ve beklentileriniz belirlenir. Logo tasarım çalışmalarımızda ödeme nakit olarak alınır ve iş akdimizi belirten müşteri sözleşmemizin müşteriye iletilmesiyle tasarım sürecimiz başlar.

Araştırma:

Ön görüşmede elde edilen veriler, rakip analizi, daha önce yapılmış çalışmalar, sektör analizi yapılarak toplana veriler bir sunumla müşterimizle paylaşılır.

Fikir Oluşum Süreci:

Sunumla araştırma verilerimizi paylaştığımız müşterimizle oluşturduğumuz fikirler, renkler, çıkış noktaları hakkında bilgi verip karşılıklı istişare ile tasarımlarınızın başlangıç noktasını oluştururuz.

Eskiz ve Ön çalışma:
Yaptığımız fikir alışverişi sonucunda ettiğimiz verileri öngörüleri kullanarak 5 tane demo çalışması hazırlarız. Hazırladığımız demo sayısı bazı sektörlerde ve işin yapısı gereği değişiklik gösterebilir. Amaç doğru ve istenen tasarımı elde etmektir.

Seçim:
Yapılan tasarımlar sonucunda revize, renk seçenekleri, tipografi tercihleri tamamlandığında müşterimizin onayı ile tasarım süreci noktalanır.

Kontrol:
Onay süreci sonrasında tasarım üzerindeki kontroller yapılarak gerekiyorsa son düzenlemeler yapılır.

Teslim:
Teslim aşamasında renk ve pantone değerleri, logo uzantıları müşteri istekleri doğrultusunda web, dijital baskı, matbaa, serigrafi gibi alanlarda kullanılmak üzere web ortamında teslim edilir.

Biz Ars Creative, İzmirin yaratıcılık konusunda en önde gelen reklam ajansı olarak, eğer ki kaliteli ve kazançlı bir marka edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz… Sadece grafik tasarım hizmeti vermekle kalmayan Ars Creative, web tasarım, sosyal medya yönetimi, 3D mimari modelleme, video, tanıtım filmi, hava çekimi, her türlü açık hava ve basılı reklam ürünü gibi konularda da size en iyi desteği vereciğimizden emin olabilirsiniz… Sadece kahve içmeye de bekleriz…

Comments 0

Bir cevap yazın